נגרות אומן

נגרות אומן היא תחום המשלב בין אומנות לבין המקצועיות והמיומנות בתחום הנגרות. נגרות אומן מתייחסת לייצור רהיטים ויצירות אמנות מעץ, תוך שימת דגש על הציוד המתקדם ביותר ברמת דיוק גבוהה ושימוש בטכניקות מיוחדות וידע מתקדם בעיצוב, יצירה ועיבוד העץ.

אצלנו בסיגרון אנו מתמחים בנגרות אומן, ומתמקדים ביצירת רהיטים מיוחדים, מעוצבים לפי בקשת הלקוח ומותאמים לפי צרכיו. אנו מייצרים רהיטים בכל הסגנונות בין אם הם מודרניים, קלאסיים, אבנגרד או בכל סגנון אחר, ואנו משתמשים בציוד החדיש ביותר, בחומרי הגלם האיכותיים שיש תוך רמת גימור גבוהה במיוחד.

ההתמחויות שלנו בנגרות אומן – ריהוט מיוחד לבתים, ריהוט לבתי כנסת, ריהוט מעוצב ודלתות כניסה, חיפוי קירות משרביה (דקורטיביים) ועוד.

כדי להתמקצע בנגרות אומן נדרשים שנים של מיומנות, ידע ומקצועיות. אצלנו בסיגרון אנו בעלי ותק של למעלה מ- 35 שנים. בתיק העבודות שלנו תוכלו לראות מגוון רחב של רהיטים שייצרנו בתחום הנגרות אומן ללקוחות פרטיים, ובתי כנסת. בנוסף אנו עובדים בשת”פ עם אדריכלים ומעצבי פנים.

היתרון שלנו הוא שכתוצאה מהותק הרב שצברנו בתחום הנגרות אומן, אנו יודעים כיצד כל עץ עובד ומתנהג, אנו מכירים את מאפייני העץ ויודעים להתאים, לייעץ ולכוון את הלקוח לתוצאה המושלמת כך שבקשותיהם של לקוחותינו יענו בצורה מלאה.

אנו מספקים פתרונות יצירתיים, ומתוחכמים ללקוחותינו, הנגריה שלנו מאובזרת בציוד החדשני ביותר וכל פריט עובר תכנון, מדידה, עיצוב, והרכבת המוצר לתוצאה הסופית.

אצלנו בסיגרון אנו מתמחים בנגרות אומן וכל מוצר שנבנה מגיע עם תשומת לב מירבית, יחס אישי וזמינות גבוהה ללקוחותינו.

אם אתם מחפשים נגריה שמתמחה בנגרות אומן, אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לעמוד לרשותכם.