כרסום בעץ

השילוב המושלם ליצירת יצירות אמנות ייחודיות

בעידן הטכנולוגיה המתקדמת, השילוב של עיבוד שבבי וכרסום בעץ מציע יתרונות ואפשרויות ייחודיים ליצירת פריטים מותאמים אישית באמצעות מכונת CNC. אצלינו בחברת סגרון אומנות בייצור בע”מ אנו נוטים להשתמש בשיטה זו כדי ליצר יצירות אמנות ייחודיות שמדגישות את אופיו של העץ ומצד שני את היכולות שלנו.

עיבוד שבבי הוא תהליך כרסום שבו נעשה שימוש במספר שורות של כרסומים בכדי להסיר שכבות דקות מהעץ. התהליך מתבצע ברמת דיוק גבוהה בהתאם לקובץ.

כרסום בעץ – הכרסום בעץ מתבצע באמצעות מכונת CNC 5 צירים סימולטנית המאפשרת יצירת פריטים בדיוק ובמהירות. בהתאם למהלך התכנון והדמיה של הפריט, מה שמאפשר לנו ליצור פרטים עיצוביים תלת מימדיים מורכבים וייחודיים.

יישום רחב – שילוב זה מציע אפשרויות יישום רחבות, כוללות רהיטים מודרניים, פריטי עיצוב, ויצירות אמנות. הייחודיות שלנו בכרסום בעץ מקנה ליצירות את חתימת הייחוד שמבדילה אותן מהשאר.

לסיכום, אנו מצליחים לאחד את הטכנולוגיות המתקדמות בייצור פריטים בעץ בצורה מעוררת השתאות תוך כדי תכנון ומידול מדוייק של הפריטים המבוקשים וכך אנו מספקים ללקוחותינו יצירות אמנות מותאמות אישית, המשדרות יוקרה וייחודיות בכל פרט.

Call Now Button